Odszukaj poniżej swój znak zodiaku i przyciśnij znak + po prawej stronie, aby przeczytać horoskop na bieżący tydzień.

BARAN (21.03-19.04)

baran

Od początku tygodnia trzymaj się ściśle realistycznego podejścia do rzeczywistości. Twój wewnętrzny krytyk podpowiada, abyś mierzył siły na zamiary. Weryfikujesz przez to swoje poglądy, wyciszasz emocje. W środku tygodnia stajesz w centrum uwagi, imponujesz, zyskujesz nowych fanów. Podchodzisz z dystansem do osób, które oczekują twojej opinii. Zadając im kilka pytań nabierasz orientacji w sytuacji, zaczynasz ufać. Pod koniec tygodnia wyciągasz rękę do osoby, która potrzebuje twojej interwencji. Jeśli będzie taka potrzeba, inni również odwdzięczą się tym samym.

BYK (20.04-22.05)

byk

Twoje wizjonerskie i kreatywne podejście do świata umożliwia załatwienie własnych spraw w sposób nietypowy, liczą się dobre i niekonwencjonalne pomysły. Zajmujesz się swoim wnętrzem, ale też i własnym domem. Środek tygodnia, to zmiana sposobu myślenia, zajmujesz się sprawami większymi i ambitniejszymi. Robisz kilku korekt w planach, wpadasz na świetne rozwiązania, dokonujesz ciekawych odkryć. To doskonały moment, aby zmienić podejście i rozpocząć transformacje.

BLIŹNIĘTA (23.05-21.06)

bliźnięta

Mówisz, co masz na myśli, konkretnie określasz swoje potrzeby. Czasami zdarza ci się oczekiwać rzeczy, których nie masz, i których zdobycie jest dość utrudnione. Weź większy margines i zdystansuj się do swoich planów. Rozmowa z osobą bliską owocuje wsparciem, dopięciem kilku spraw. Pod koniec tygodnia poruszasz tematy, których ostateczne załatwienie sprawia, że czujesz ulgę i mocno się uspokajasz. Satysfakcja z osiągnięć przenosi skupienie na samym sobie, wykorzystaj ten czas na relaks i zebranie sił.

RAK (22.06-22.07)

rak

To, co słyszysz od ludzi od początku tygodnia, może brzmieć bardzo słodko i zachęcająco. Ale czy jest to powód, aby podążać za czyimiś sugestiami? Po prostu bądź świadomy i kieruj się swoimi poglądami i oczekiwaniami. Środek tygodnia jest dla ciebie czasem na podejmowanie decyzji ściśle w zgodzie ze sobą. Umacniasz swoje poglądy, nie dajesz sobą manipulować. Uczciwość i humor zaowocują w weekend spełnieniem i dobrą zabawą w gronie zaufanych osób. Jesteś optymistą i pewnie patrzysz w przyszłość.

LEW (23.07-23.08)

lew

Zachowujesz się ostrożnie i nie dajesz się wciągnąć w zagmatwane i niepewne kwestie finansowe. Stawiasz sprawy jasno i konkretnie określasz swoje stanowisko. Połączenie sprawności intelektualnej z intuicją doskonale sprzyja dokonywanym przez ciebie wyborom, podejmujesz tylko trafne decyzje, wykonujesz mądre ruchy, działasz mając pełny wgląd w to, co się dzieje. Dodatkowo, subtelne podejście powoduje, że pod koniec tygodnia zbierasz dużo owoców swoich decyzji, może nawet otrzymujesz niespodziewane gratyfikacje. Koniec tygodnia może przynieść znalezienie rozwiązania w sprawie, nad którą zastanawiasz się od jakiegoś czasu.

PANNA (24.08-22.09)

panna

Tydzień rozpoczynasz na zbliżeniu się do samego siebie, do zerkania we własne wnętrze. Otwarta rozmowa tylko wzmacnia ten stan. Pierwsze kilka dni tego tygodnia mogą stać pod znakiem kilku drobnych kłopotów w realizacji planów. Kilka spraw się opóźnia. Sytuacja zmienia się w środku tygodnia, odzyskujesz wpływ na swoją rzeczywistość. Znacznie poprawia się atmosfera wokół ciebie. Ludzi lgną i pragną przebywać w twoim towarzystwie, proszą o rady a ty ich chętnie udzielasz. Realnie wpływasz na pozytywne załatwianie spraw przez osoby, które z nimi zwróciły się do ciebie, odczuwasz z tego powodu ogromną satysfakcję.

WAGA (23.09-22.10)

waga

Myśli biegną szybko, może nawet za szybko, nie zawsze nadążasz za nimi. Spowolnij, ponieważ coś może zniknąć z twojego życia, coś możesz przegapić. Spędzasz dużo czasu między ludźmi, dobrze się czujesz, nastrój dopisuje. Otrzymujesz dużo wsparcia w swoich działaniach, dotyczy to pracy i domu. Końcówka tygodnie to nie czas na nudę, dużo się dzieje. Natomiast niedziela przynosi sporo refleksji, to dobry czas dla ciebie, jak go wykorzystasz?

SKORPION (23.10-21.11)

skorpion

Niepewność i brak zdecydowania popychają cię w stronę ludzi z najbliższego otoczenia, omawiasz z nimi swoje plany, często się konsultujesz. Masz wokół siebie życzliwych ludzi, pomocnych w rozwiązywaniu spraw. Uważaj na to, aby w kontaktach nie zranić uczuć innych osób. Twoje wrażliwe wnętrze potrzebuje też uwolnić w rozmowie z kimś bliskim cały pakiet niepotrzebnych emocji. Pod koniec tygodnia odzyskujesz pewność siebie, stajesz się przykładem dla innych, inspirujesz. Spokojnie spędzasz weekend w otoczeniu ciepłych i przyjaznych ludzi.

STRZELEC (22.11-22.12)

strzelec

Zmartwienia i troski, to nie jest dobry sposób, aby rozpocząć kolejny tydzień. Uaktywniasz się fizycznie i nabierasz dystansu, to najlepszy sposób na zmianę nastroju. Dociera do ciebie odmładzająca energia, dostajesz sporą dawkę wigoru, morale rośnie, chęci do działania wracają. Myślisz o zorganizowaniu spotkania, imprezy, ale zanim do tego dojdzie sprawdzasz dokładnie swoje zasoby finansowe. Stwierdzasz, że proste rozwiązania są najlepsze. Niewiele ci potrzeba, aby spędzić czas radośnie i w szczęściu.

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

koziorożec

Już od poniedziałku z ogromną łatwością nawiązujesz nowe znajomości i to niezależnie od tego, czy jest to miejsce pracy czy powiększające się grono najbliższych przyjaciół. W ciągu kolejnych dni wracasz myślami do swoich spraw finansowych, ustalasz nowe cele, planujesz zakupy. Ten tydzień to też czas wielu radości i dobrego humoru oraz efektywnego działania. Ciesz się tymi chwilami i pamiętaj, że masz ogromny wpływ na otoczenie. Przyjemnie spędzasz weekend i koncentrujesz się na przyszłości planując ją z dużą perfekcją.

WODNIK (20.01-18.02)

wodnik

W tym tygodniu dajesz poznać innym swój stan emocjonalny, wyraźnie komunikujesz się ze światem, wyrażasz siebie. Dajesz sobie odrobinę czasu, aby wykreować na nowo pewne obszary swojego życia, uważasz, że dom jest tam, gdzie twoje serce. Swoje działanie kierujesz w stronę ludzi, jesteś świetnym gospodarzem swojego otoczenia. Weekend, to okazja na zorganizowanie wspaniałej zabawy, dużo rozmów ze znajomymi ale również konfrontacja z kimś równie upartym jak ty. Możesz też wejść w rolę rozjemcy. Niedziela jest dniem przepełnionym satysfakcją, radością z osiągnięć z całego tygodnia.

RYBY(19.02-20.03)

ryby

Utracone dane w komputerze, przypadkowo skasowany email lub nieodebrane połączenie dostarczają w tym tygodniu sporo emocji. Może czas pomyśleć o wykonywaniu kopii zapasowych? Rozwiązaniem na taką dawkę przeżyć może być rozmowa z osobą, która ma pokaźne pokłady empatii i umie słuchać. Aktywność fizyczna również może świetnie rozładować nagromadzone emocje. Środek tygodnia to przypływ innej energii, przygoda, inspiracja lub romans? Podążasz za swoimi pragnieniami, działasz zgodnie ze sobą. Koniec tygodnia to potrzebne i przydatne spowolnienie tempa.

Facebook