Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Odszukaj poniżej swój znak zodiaku i przyciśnij znak + po prawej stronie, aby przeczytać horoskop na bieżący tydzień.

BARAN (21.03-19.04)

baran

Twój system pracy świetnie działa na ciebie, ale niekoniecznie na kogoś innego. Twoja osoba teraz jest ważna i to, co robisz ma duże znaczenie. Unikaj nierozważnych decyzji, zastanów się zanim coś powiesz. Dobre relacje z ludźmi są kluczem do twojego samopoczucia. Jeśli pojawią się jakieś problemy zawodowe lub osobiste, to poradzisz sobie z nimi wzorowo. Trzymasz fason i stwierdzasz, że czas dać rozsądkowi całkowicie dojść do głosu, nie ma sensu pchać się w nietypowe i niesprawdzone rozwiązania. Twoja postawa w tym tygodniu jest powodem dużego zadowolenia z siebie.

BYK (20.04-22.05)

byk

Na przystanek twojego życia z piskiem opon przyjeżdża samochód dostarczający ci same nowości. Z początku ta sytuacja nieco cię irytuje. Czasami zdarza się, że niesamowita przygoda zaczyna się od nietypowych okoliczności. To spora lekcja dla ciebie, powodująca refleksję i inne spojrzenie na siebie. Od środy zajmujesz się sprawami biznesowymi, rozmowami, ustaleniami. Kolejne dni to czas dla przyjaciół i rozmowy z nimi. Czujesz się intelektualnie pobudzony, a to z kolei, przynosi znowu coś nowego, wspaniałego i inspirującego. W weekend masz czas na odprężenie i cudowny wypoczynek.

BLIŹNIĘTA (23.05-21.06)

bliźnięta

Myślisz, że potrafisz rozwiązać swoje wszystkie bieżące problemy? Porzuć ten pogląd i zweryfikuj wszystko od nowa. Spędzasz czas na badaniu i przeglądaniu swoich poglądów, analizujesz co wiesz, a co jeszcze wymaga zebrania informacji. Twoje wysiłki zaowocują w drugiej części tygodnia. Przeorganizujesz pewne aspekty swojego życia, zaplanujesz kilka kluczowych zmian. Nabierasz nowej energii, wytyczasz nowe cele, otaczasz się przyjaciółmi, którzy są w stanie wesprzeć cię w twoich działaniach. Weekend spędzasz w miłym gronie.

RAK (22.06-22.07)

rak

Radosny początek tygodnia. Szczęście towarzyszy ci przez pierwsze dni tygodnia, nic nie jest w stanie tego zmienić. Promieniejesz zadowoleniem, udziela się ono twoim przyjaciołom, którzy bez wyraźnego powodu skupiają się wokół ciebie. Cele jakie sobie postawiłeś wydają się teraz takie łatwe do osiągnięcia. Do końca tygodnia wkraczasz w sferę marzeń, opowiadasz o nich swoim znajomym, a niektórzy z nich znajdują w nich inspirację dla siebie. Jest ci dobrze i czujesz się wspaniale.

LEW (23.07-23.08)

lew

Coś dzieje się w pracy, ty się przejmujesz i niepokoisz. Unikasz szefa i uznajesz, że jest to najlepsze rozwiązanie. Kieruj się instynktem, ufaj sobie. To nie jest dobry czas na wybijanie się przed szereg i bycie zbyt ekstrawaganckim. Ktoś wtajemniczy cię w kilka spraw, a twój obraz całości, o którym myślałeś, że wszystko wiesz, całkiem się zmieni. Drobna przysługa dla przyjaciela poprawia twój nastrój i pozwala zapomnieć o napiętym początku tygodnia. Regenerujesz się w weekend, spotykasz z przyjaciółmi, odpoczywasz.

PANNA (24.08-22.09)

panna

Czujesz się nieco niepewnie, masz wrażenie, że nie znasz odpowiedzi na wszystkie pytania. Paradoksalnie udaje ci się wszystko dopiąć na ostatni guzik i przez to wzbudzić ogólny podziw. Jeśli znajdujesz się w grupie bez lidera, to masz doskonałą okazję przejąć taką funkcję. Kolejne dni przynoszą nieoczekiwane zdarzenia i sporo stresu. Niepotrzebnie wyolbrzymiasz to, co się wokół dzieje. Rozwiązanie jest banalne, a obawy okazują się kompletnie bezpodstawne. Emocje mijają pod koniec tygodnia, a uwaga kieruje się w kierunku sztuki, piękna, wypoczynku. Odzyskujesz równowagę wewnętrzną w ostatnim dniu tygodnia.

WAGA (23.09-22.10)

waga

Od poniedziałku czujesz, że masz za dużo na głowie, że rzeczywistość cię przerasta, że nie poradzisz sobie ze wszystkim. Masz ochotę ten nadęty balon przekłuć tak, aby cało napięcie nagle się rozładowało. Stres i fala emocji przechodzi w produktywność, uspokajasz się już od wtorku. Zajmujesz się wieloma sprawami, osiągasz cele. Jedynej rzeczy jakiej ci brakuje, to czas. Pod koniec tygodnia dostrzegasz, że należy zwolnić i w końcu uporządkować swoje otoczenie. Weekend spędzasz w centrum handlowym.

SKORPION (23.10-21.11)

skorpion

Najbliższe dni są zapowiedzią czegoś wielkiego, postępuj zgodnie z tym, co podpowie ci serce, zaufaj swojej intuicji. Zewnętrzny świat będzie starał się zakłócić twój tok myślenia i psuć plany, zmieniać zamiary. Ty wytrwasz i pozostaniesz przy swoim zdaniu. Uporządkujesz wszystko w głowie i nie dasz się zmanipulować, ani wciągnąć w ryzykowną grę. Druga połowa tygodnia jest już spokojniejsza, introwertyczna, poważna. W piątek wracasz do formy, do przyjaciół, doskonały nastrój towarzyszy ci już do końca tygodnia. Niedzielę spędzasz w groni najbliższych.

STRZELEC (22.11-22.12)

strzelec

Tydzień zaczyna się dużymi sprawami, z którymi sobie świetnie radzisz i przez to błyszczysz w towarzystwie. Imponujesz i masz okazję do pokazania na co cię stać. Środek skromniejszy. Wracasz do rzeczy bardziej przyziemnych i prostych, a może wręcz banalnych. Masz ochotę na spędzenie czasu z przyjaciółmi, zrób to. Razem macie okazję do zaplanowanie imprezy. Weekend trzymaj się jednak blisko domu. Może okazać się, że ktoś cię bardzo potrzebuje i tylko ty możesz pomóc tej osobie. Może chodzi o przysługę lub o zwykłą rozmowę, ale efekt tego co zrobisz jest bardzo ważny.

KOZIOROŻEC (22.12-19.01)

koziorożec

Życie rodzinne nabiera dla ciebie znaczenia i przez to staje się bardzo intensywne. Spędzasz z bliskimi dużo czasu, rozmawiasz z nimi, masz świetny kontakt ze wszystkimi. Pojawiają się jednak inne sprawy, które na jakiś czas odciągną cię od tej rodzinnej sielanki. Duża ilość spotkań zawodowych, sporo rozmów służbowych uniemożliwiają ci przebywanie z bliskimi tak długo, jakbyś tego chciał. Spośród całej rodziny, pod koniec tygodnia, twoja uwaga skupi się na jednej osobie. Przegadujecie cały weekend, a po rozmowie twój punkt widzenia na niektóre sprawy odrobinę się zmieni i poczujesz się jakbyś wkraczał na nowe, nieznane terytorium.

WODNIK (20.01-18.02)

wodnik

Przez przypadek wpadasz pomiędzy przyjaciół będących w sporze, przyjmujesz od razu rolę sprzymierzeńca. Czy ta rola ci odpowiada? Po chwili nabierasz orientacji i to niefortunne położenie zmieniasz sprytnie wycofując się spomiędzy skłóconych przyjaciół. Niestety, odrobinę tracisz na swojej reputacji, ale chronisz się w ten sposób od większych i dotkliwszych strat. Emocje w tym zwariowanym tygodniu zmieniają swoje oblicze w środę. Otoczenie wokół ciebie diametralnie się zmienia, są żarty, uśmiech, szczęście, dużo radości. Końcówka tygodnia to zabawa i dużo wspaniałych przeżyć.

RYBY(19.02-20.03)

ryby

Tydzień rozpoczynasz od bujania w obłokach, wyobraźnia pracuje na bardzo wysokich obrotach. Marzysz, snujesz odległe plany, projektujesz swoje życie. Daj się ponieść tej fali, ponieważ jest na to pora, aby kreować w wyobraźni swoje życie. Mniejsze i większe sygnały z rzeczywistości nie są w stanie zakłócić tego stanu. To, co powstaje w marzeniach wprawia cię w doskonały humor, czujesz przypływ szczęścia, uśmiechasz się. W weekend wykorzystaj czas na zwolnienie obrotów i korzystając z czasu wolnego wyśpij się.

Facebook